Letní soustředění Běstvina 2013

P8250060

Letní soustředění se v tomto roce konalo v termínu od 24. 8. 2013 – 31. 8. 2013 na Běstvině.

Na „Basketbalový kemp Běstvina 2013“, nám byl poskytnut grant z finančních prostředků města Říčany. A tímto moc děkujeme městu Říčany, že se finančně podílelo na basketbalovém kempu  částkou 15.000,- Kč.

Středisko se nachází uprostřed lesa v těsné blízkosti rybníka, který je také součástí areálu. Stravování je 5x denně přímo v místě, neboť i kuchyně a jídelna jsou součástí celého areálu. Trénuje se venku na antukových kurtech, kterých  je k dispozici 5.

Dopravuje se každý podle své osy. Popis cesty bude zaslán. Záleží na domluvě.

Holky jsou ubytované ve skromnějších podmínkách, a to v chatkách po 2 nebo po 6. Umývárna a záchody jsou společné. Podmínky jsou pro někoho drsnější, než bývají na dovolených, ale na druhou stranu přírodní prostředí je krásné a i trénování venku má své kouzlo. Celý týden jsou holky na vzduchu a v lese. Tělocvičen a uzavřených prostor mají za celý rok určitě dost. Soustředění se účastní i další  družstva.  

Na těchto týdenních pobytech se udělá nejvíce práce, trénuje se v krátkých intervalech / většinou hodinových  / 4 x denně, fyzickou přípravu děláme především formou her, nikoli drilově. Proto bych vás chtěla požádat o to, abyste umožnili účast svým ratolestem. Obzvláště v tomto věku dělají za týden velké pokroky.

Určitě nechceme nic nařizovat ani vyslovit „účast povinná „,ale doufáme, že budete ochotni přizpůsobit prázdninový program tak, aby se co nejvíce holek mohlo zúčastnit.